آموزشگاه آزاد موسیقی نیواک با مدیریت اکبر یاوریان در تاریخ 1394/11/1 رسماً افتتاح شد

 

سابقه 30
ساله ی مدیر این آموزشگاه در امر آموزش و پژوهش در حوزه موسیقی ایجاب می کند که نگاهی علمی و عمیق برای فضای آموزشی آن در نظر گرفته شود. از این رو در همین آغاز راه دعوت از اساتید برجسته استان و کشور برای آموزش در این آموزشگاه و برگزاری کلاس های گروهی آموزشی در رشته های ایرانی و پاپ و نیز توجه به برگزاری کارگاهای سازشناسی ، تئوری موسیقی ، آهنگسازی و ... از جمله اهداف این آموزشگاه است.

کلاس های موسیقی کودکان دو زبانه (فارسی-انگلیسی)- کلاسهای تئوری – عملی – آهنگسازی و غیره از دیگر مواردی است که این آموزشگاه با نگاه ویژه ای به آنها می پردازد.

 

تصاویری از آموزشگاه آزاد موسیقی نیواک

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ورود یا عضویت

برای دانلود فیلم های آموزشی و عضو شدن در انجمن موسیقی سایت نیاز است تا فرم عضویت را تکمیل کنید :

مشاوره(ارسال پرسش)

سعی ما بر آن است که برای سوال های متنوع و مختلف شما در زمینه ی موسیقی، اعم از تاریخ موسیقی، تئوری موسیقی، ردیف و ردیف شناسی، انتخاب ساز، نحوه ی شروع آموزش و... پاسخ رضایت بخشی ارائه کرده و در این راه به شما عزیزان کمک نماییم. برای این مقصود علاوه بر تماس و رابطه ی مستقیم با استاد یاوریان، از دیگر موسیقی دانان و پژوهندگان برگزیده ی کشورمان نیز بهره خواهیم برد و در صورت لزوم از منابع مکتوب استفاده کرده و یا منبع مورد نظر را به شما معرفی خواهیم کرد. همکاری و همیاری با علاقه مندان مهم ترین موردی است که از طرف استاد یاوریان به ما توصیه شده است. ما هم در این راستا از شما سروران گرامی درخواست راهنمایی و همکاری داریم. برای این منظور فرم زیر ارائه شده تا شما همراهان مهربان سئوال ها و یا پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید:

فرم مشاوره (ارسال پرسش)

عضویت در خبرنامه

این سایت با مطالب ویژه و پیوست های قابل دانلود بروز می شود. با عضویت در خبرنامه، سعی بر این است که شما را از هر بروز رسانی آگاه کنیم :