آیین تجلیل از ۲ نویسنده و پژوهشگر حوزۀ کتاب و هنر (محمدرضا آریانفر و اکبر یاوریان)

23 آبان 1396 - 15:22  خبرگزاری ایمنا
مراسم تجلیل از محمدرضا آریانفر و اکبر یاوریان، دو تن از نویسندگان و پژوهشگران حوزۀ هنر، ۲۴ آبان ماه در موسسۀ فرهنگی هنری بسته نگار برگزار می‌شود.
به گزارش ایمنا، ۲۴ آبان ماه را روز کتاب و کتاب‌خوانی نامیده‌اند و موسسۀ فرهنگی هنری بسته‌نگار به مناسبت این روز، در نظر دارد از دو تن از فعالان حوزۀ کتاب و هنر قدردانی کند.

در همین راستا، آیین تجلیل از محمدرضا آریانفر، داستان و نمایشنامه نویس و اکبر یاوریان، محقق و پژوهشگر حوزۀ موسیقی در محل این موسسه برگزار می‌شود.

گفتنی است، غلامرضا خوشحال‌پور پیشکسوت نقالی نیز، نقل مناسبتی شاهنامه را در این مراسم اجرا می‌کند.

علاقمندان برای شرکت در این آیین می‌توانند چهارشنبه ۲۴ آبان ماه، رأس ساعت ۲۰:۰۰ به سالن اجتماعات موسسۀ فرهنگی هنری بسته‌نگار واقع در خانه اصفهان، خیابان گلخانه، سه راه ماه فرخی، جنب بانک ملت مراجعه کنند.
برای دیدن تصاویر کلیک کنید.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ورود یا عضویت

برای دانلود فیلم های آموزشی و عضو شدن در انجمن موسیقی سایت نیاز است تا فرم عضویت را تکمیل کنید :

مشاوره(ارسال پرسش)

سعی ما بر آن است که برای سوال های متنوع و مختلف شما در زمینه ی موسیقی، اعم از تاریخ موسیقی، تئوری موسیقی، ردیف و ردیف شناسی، انتخاب ساز، نحوه ی شروع آموزش و... پاسخ رضایت بخشی ارائه کرده و در این راه به شما عزیزان کمک نماییم. برای این مقصود علاوه بر تماس و رابطه ی مستقیم با استاد یاوریان، از دیگر موسیقی دانان و پژوهندگان برگزیده ی کشورمان نیز بهره خواهیم برد و در صورت لزوم از منابع مکتوب استفاده کرده و یا منبع مورد نظر را به شما معرفی خواهیم کرد. همکاری و همیاری با علاقه مندان مهم ترین موردی است که از طرف استاد یاوریان به ما توصیه شده است. ما هم در این راستا از شما سروران گرامی درخواست راهنمایی و همکاری داریم. برای این منظور فرم زیر ارائه شده تا شما همراهان مهربان سئوال ها و یا پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید:

فرم مشاوره (ارسال پرسش)

عضویت در خبرنامه

این سایت با مطالب ویژه و پیوست های قابل دانلود بروز می شود. با عضویت در خبرنامه، سعی بر این است که شما را از هر بروز رسانی آگاه کنیم :