تماس با ما

اطلاعات تماس

فرم تماس

ارسال یک ایمیل. تمام فیلدهایی که با علامت (*) مشخص شده اند ضروری هستند

این سایت توسط جمعی از شاگردان استاد اکبر یاوریان اداره می شود. از اینکه نظرات ، سوالات و پیشنهادات خود را با در میان می گذارید از شما متشکریم.

همچنین در صورتی که هر گونه سوالی که مربوط به موسیقی اعم از علم و تئوری موسیقی، انتخاب ساز مناسب، نحوه شروع آموزش  و یا .... دارید ما به شما کمک می کنیم. برای اینکار علاوه بر رابطه مستقیم با استاد اکبر یاوریان که از پژوهندگان و موسیقی دانان برگزیده کشورمان می باشد، در صورت لزوم از منابع دیگر نیز جویا خواهیم شد. همکاری و هم یاری از جمله مواردی است که به ما توصیه نموده اند.

در بخش فروشگاهی این وبسایت کتاب های تألیف شده توسط اکبر یاوریان عرضه می شوند. اطلاعات کامل ایشان در بخش بیوگرافی موجود می باشد.

 

bg pattern

اطلاعات تماس با مدیریت :

اصفهان، شاهین شهر، چهار راه عطار، نبش ژاندارمری، مجتمع راد، طبقه دوم، آموزشگاه آزاد موسیقی نیواک (با مدیریت اکبر یاوریان)
شماره تماس: 09133121723

 

bg pattern

محل های تدریس استاد اکبر یاوریان:


1) اصفهان، خیابان نیکبخت،جنب دادگستری، هنرکده نوا ، تلفن:36625478-031

2) اصفهان، پل چمران ، جنب شهرداری منطقه ۷، هنرسرای خورشید، تلفن:34593560-031

3) اصفهان، شاهین شهر، آموزشگاه آزاد موسیقی نیواک(با مدیریت اکبر یاوریان) تلفن:09133121723

 

bg pattern

 

 

 

 

 

 

ورود یا عضویت

برای دانلود فیلم های آموزشی و عضو شدن در انجمن موسیقی سایت نیاز است تا فرم عضویت را تکمیل کنید :

مشاوره(ارسال پرسش)

سعی ما بر آن است که برای سوال های متنوع و مختلف شما در زمینه ی موسیقی، اعم از تاریخ موسیقی، تئوری موسیقی، ردیف و ردیف شناسی، انتخاب ساز، نحوه ی شروع آموزش و... پاسخ رضایت بخشی ارائه کرده و در این راه به شما عزیزان کمک نماییم. برای این مقصود علاوه بر تماس و رابطه ی مستقیم با استاد یاوریان، از دیگر موسیقی دانان و پژوهندگان برگزیده ی کشورمان نیز بهره خواهیم برد و در صورت لزوم از منابع مکتوب استفاده کرده و یا منبع مورد نظر را به شما معرفی خواهیم کرد. همکاری و همیاری با علاقه مندان مهم ترین موردی است که از طرف استاد یاوریان به ما توصیه شده است. ما هم در این راستا از شما سروران گرامی درخواست راهنمایی و همکاری داریم. برای این منظور فرم زیر ارائه شده تا شما همراهان مهربان سئوال ها و یا پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید:

فرم مشاوره (ارسال پرسش)

عضویت در خبرنامه

این سایت با مطالب ویژه و پیوست های قابل دانلود بروز می شود. با عضویت در خبرنامه، سعی بر این است که شما را از هر بروز رسانی آگاه کنیم :